Kurumsal

 

Zümrüt Dayanıklı Tüketim grubu, Türkiye'nin kendi sektörleri ve alanlarında lider olan markalarının yetkili bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır. Beyaz Eşya ve Mobilya ürün gruplarında seçkin kadrosu ve hizmet kalitesiyle fiziki deneyimleme mağazaları İstanbul'da olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren Zümrüt Dayanıklı Tüketim, sektörün lider markalarının sağladığı ürün ve hizmet kalitesini hızlı ve güvenli bir şekilde değerli müşterilerine sunmaktadır.
 
Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. 
 
Bellona Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 350.000 m²'lik alan üzerine kurulu 191.000 m²'lik kapalı üretim alanına sahiptir. Bellona markalı ürünlerin üretimi beş ana tesiste yapılmaktadır. Bellona, 3.778 işçi ve 257 idari personel olmak üzere toplam 4.035 kişiyi istihdam ederken, kaliteli yüksek standartlarda üretmiş olduğu ürünlerini yurt genelinde 745’i bulan geniş bayi ağı ile müşterileri ile buluşturuyor.
 
Çilek, 1995 yılında %100 aile şirketi olarak Türkiye'de kuruldu. Bebek, çocuk ve genç odaları ile aksesuarlar tasarlıyor, üretiyor ve tüm dünyada satış ağını oluşturuyor. 5 kıta, 71 ülkede 500’ü aşkın mevcut satış noktasını, gelecek 5 yıl içinde 1.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyor.
 
Zümrüt Dayanıklı Tüketim,
Zümrüt Grup İştirakidir.